Pakiet OPENPakiet OPEN+Pakiet MINIPakiet MEDIUMPakiet PREMIUM
BUSINESS ADVISING1 sesja/rok2 sesje/rok6 sesji/rok24 sesje/rokINDYWIDUALNIE
BUSINESS TRAININGNIE1 szkolenie/rok6 szkoleń/rok6 szkoleń/rokOPEN PASS
ADVISA NETWORKING 4 wejścia/rok6 wejść/rok6 wejść/rok12 wejść/rokOPEN PASS
REKOMENDACJA ADVISA1 marka2 marki2 markiTAKTAK
FAIR PLAY BUSINESS ADVISA NIETAKTAKTAKTAK
ADVISA STARTER BOXNIENIETAKTAKTAK
ADVISA BUSINESS CERTIFICATIONNIENIETAKTAKTAK
ADVISA MASTERPLANNIENIETAK/NIETAKTAK
BUSINESS MENTORINGNIENIENIE6 sesji/rok12 sesji/rok
ADVISA EXPONIENIENIETAKTAK
PERSONAL ADVISORBRAK GWARANCJIBRAK GWARANCJIBRAK GWARANCJISTAŁYSTAŁY
Sprawdź!Sprawdź! Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!

W Pakiecie OPEN+ otrzymasz:

BUSINESS ADVISING

W ramach pakietu OPEN+ masz 2 sesje w roku.

Każdy przedsiębiorca czasem potrzebuje wsparcia od osoby, która jest ekspertem biznesowym. Taką osobą jest ADVISOR oraz pozostali specjaliści ADVISA. W ramach tej wyjątkowej usługi, wspólnie przeanalizujecie biznes oraz jego otoczenie, określicie kierunki rozwoju, dobierzecie najlepsze, sprawdzone rozwiązania oraz wyznaczycie realny harmonogram działań. Spotkania w ramach doradztwa biznesowego ADVISA to wyjątkowy czas konstruowania i rozpędzania biznesu.

Każdy proces współpracy rozpoczynamy od wypełnienia kryteriów ADVISA Must Have – czyli listy rzeczy, które każdy wiarygodny i szanujący swój czas przedsiębiorca musi mieć. Kolejnym etapem jest analiza aktualnych procesów pozyskania klientów, sprzedaży, obsługi i posprzedaży. Następnie razem z księgową przygotowujemy analizę finansową, żeby poznać aktualną sytuację i możliwości rozwojowe firmy.

BUSINESS TRAINING

W ramach pakietu OPEN+ masz 1 sesję w roku.

Niemal 95% MŚP deklaruje chęć rozwoju, a tylko ok. 10% MŚP bierze regularny udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących ich kompetencje! Oferta szkoleniowa urzędów i instytucji publicznych, kojarzy się większości przedsiębiorców z niskim poziomem merytorycznym. Dlatego Partnerzy ADVISA zyskają dostęp do szkoleń prowadzonych przez najlepszych teoretyków i praktyków biznesu, sprzedaży, marketingu, PR, księgowości, prawa, rozwoju osobistego itd.

ADVISA NETWORKING

W ramach pakietu OPEN+ masz 6 wejść na wybrane spotkania grup lokalnych.

ADVISA tworzy społeczność firm, które wyznają wspólne wartości, chcą zacieśniać współpracę i udzielać sobie wzajemnych rekomendacji. Wraz z rozwojem projektu chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń, łączenia sił we wspólnych przedsięwzięciach oraz rozwijania relacji towarzyskich naszych partnerów. Chcesz sprawdzić w jakim mieście i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie ADVISA NETWORK

ADVISA DISCOUNTS CLUB

W ramach pakietu OPEN masz 10% zniżki przysługującej Partnerom ADVISA.

Społeczność ADVISA to nie tylko NETWORKING. Każdy Partner określa maksymalną zniżkę jaką udostępnia pozostałym Parterom na zakupy swoich produktów i usług. O wysokości zniżki każdego Partnera decyduje jego pakiet oraz poziom w ramach ADVISA BUSINESS CERTIFICATION.

REKOMENDACJA ADVISA

W ramach pakietu OPEN+ masz możliwość wpisania 2 swoich marek do programu rekomendacji.

Chwalimy się sukcesami biznesowymi naszych Partnerów, tym bardziej osiągnięciami do których dochodzimy wspólnie. Dlatego możesz liczyć na udział w naszym programie Rekomendacji, w ramach którego będziemy prowadzili kampanie promocyjne. Dodatkowo uzyskasz dostęp do unikatowych materiałów podnoszących prestiż Twojej marki. Dzięki programowi Rekomendacji, zyskasz większą wiarygodność w oczach pracowników, klientów, kontrahentów oraz instytucji o różnym profilu działania. Zdobywając kolejne poziomy udowodnisz, że rozwój jest Twoim celem, a wszyscy którzy Ci w nim pomogą mogą spać spokojnie.

FAIR PLAY BUSINESS ADVISA

W ramach pakietu OPEN+ uczestniczysz w programie FPBA.

Dbamy o najwyższe standardy i najwyższą wiarygodność naszych klientów wobec kontrahentów, pracowników oraz instytucji publicznych i finansowych, bez których wsparcia intensywny rozwój biznesu jest często niemożliwy. Dzięki przestrzeganiu standardów rozliczeń i prowadzeniu dokumentacji firmy oraz współpracy między ADVISA, a księgowością partnera, możemy zapewnić zaawansowany system scoringowy, uwiarygadniający biznes w oczach analityków. Prostsza i szybsza droga do uzyskania finansowania to nasz priorytet.

Firmy cieszące się nieposzlakowaną opinią w ADVISA NETWORK, które są najlepiej oceniane przez swoich pracowników i kontrahentów, będziemy nagradzali specjalnymi statuetkami FPBA!

ADVISA STARTER BOX

W ramach programu OPEN+ nie otrzymasz STARTER BOXu.

Wychodząc z urzędu po założeniu firmy na pewno byłeś rozczarowany, że jedynym dowodem dokonania tej przełomowej decyzji, jest podbity przez urzędnika dokument rejestracyjny. Z organizacją wszystkich pozostałych kwestii musisz sobie radzić sam. Dlatego rozpoczynając prowadzenie swojego biznesu z ADVISA, chcemy skrócić Twoją drogę do zapewniania sobie solidnych podstaw prowadzenia działalności. Dostaniesz od nas praktyczne materiały, dzięki którym prowadzenie biznesu od samego początku przestanie przypominać jazdę we mgle. Nie zapominajmy jednak, że wszystkie wyjątkowe wydarzenia w życiu jak ślub, narodziny dziecka, założenie własnego biznesu czy rozpoczęcie strategicznej współpracy, wymagają świątecznej oprawy.

ADVISA BUSINESS CERTIFICATION

W ramach pakietu OPEN+ nie bierzesz udziału w certyfikacji ADVISA, jesteś na stałe na poziomie Associate ABC.

5 stopniowa skala afirmacji i ewaluacji Partnera w ramach ADVISA, niezależna od wybranego Pakietu. Jak kolory pasów w karate lub po prostu stopnie wtajemniczenia w organizacjach biznesowych na całym świecie. Wraz z każdym kolejnym Certyfikatem wyższego stopnia, Partner zyskuje dostęp do dedykowanych rozwiązań w ramach usług własnych ADVISA lub uzyskuje zniżki na rozwiązania naszych partnerów biznesowych.

Poziomy Certyfikatów Biznesowych ADVISA:

MASTERPLAN ADVISA

W ramach pakietu OPEN+ nie masz ujętego MasterPlanu.

Nasz roczny kontrakt zakładający wspólnie wypracowane cele i związane z nimi estymacje wyników finansowych. Nie chcemy, żeby współpraca z ADVISA była kosztem dla naszych klientów, naszym celem jest podział nadwyżki zysku, którą wspólnie wypracujemy.

Kiedy dysponujemy pełnymi danymi na temat nowego uczestnika projektu,  wspólnie przygotowujemy założenia do pierwszego MASTERPLANU – dokumentu określającego cele rozwojowe oraz opisującego metody ich realizacji. Realizacja MASTERPLANU to najważniejsze zadanie stawiane przed przedsiębiorcą, księgową i ADVISOREM. Sukces tego planu wiąże się z wysokimi zyskami dla wszystkich.

Kolejne kroki to analiza realizacji MasterPlan odbywająca się regularnie podczas spotkań w ramach wybranego Pakietu ADVISA.

BUSINESS MENTORING

W ramach pakietu OPEN+ nie masz uwzględnionych spotkań mentoringowych.

Potrzebujesz inspiracji, wsparcia lub rady? System wzajemnego wsparcia ludzi biznesu, to nasza propozycja realnej współpracy. W ramach programu możesz liczyć na spotkania z ludźmi, którzy w życiu wybrali taką samą lub podobną drogę jak Ty, ale przede wszystkim odnieśli sukces, który jest Twoim celem. Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli chcesz wejść na szczyt, zapytaj o drogę kogoś, kto tam już był”.

Niejednokrotnie spotkania grupowe czy indywidualne mogą stać się pretekstem do rozpoczęcia nowej biznesowej przygody, wsparcia mentalnego, know-how lub kapitałowego. Wiemy jak ciężko dotrzeć do inwestorów, dlatego naszym celem jest pomóc Ci w pokonaniu tej trudności.

ADVISA EXPO

W ramach pakietu OPEN+ nie masz zagwarantowanej prezentacji na ADVISA EXPO.

Raz do roku naszych najlepszych partnerów zaprosimy na targi ADVISA EXPO, które będą okazją do prezentacji ich firm potencjalnym partnerom biznesowym. Dodatkowo będzie to świetna okazja do nawiązania nowych relacji networkingowych w ramach naszej społeczności ADVISA Network. Doroczne święto naszych partnerów będzie dużym wydarzeniem medialnym oraz szkoleniowym, dedykowanym specjalnie dla przedsiębiorców. Razem z naszymi partnerami biznesowymi podsumujemy rok funkcjonowania projektu oraz przedstawimy kierunki na przyszłość.

PERSONAL ADVISOR

W pakiecie OPEN masz automatycznie przypisanego ADVISORA.

Każdy Partner ADVISA ma swojego przypisanego opiekuna. Natomiast Partnerzy posiadający wykupiony pakiet MEDIUM i PREMIUM, mają zagwarantowane pierwszeństwo pozostania u wybranego ADVISORA.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PAKIETY!

Pakiet OPENPakiet OPEN+Pakiet MINIPakiet MEDIUMPakiet PREMIUM
BUSINESS ADVISING1 sesja/rok2 sesje/rok6 sesji/rok24 sesje/rokINDYWIDUALNIE
BUSINESS TRAININGNIE1 szkolenie/rok6 szkoleń/rok6 szkoleń/rokOPEN PASS
ADVISA NETWORKING 4 wejścia/rok6 wejść/rok6 wejść/rok12 wejść/rokOPEN PASS
REKOMENDACJA ADVISA1 marka2 marki2 markiTAKTAK
FAIR PLAY BUSINESS ADVISA NIETAKTAKTAKTAK
ADVISA STARTER BOXNIENIETAKTAKTAK
ADVISA BUSINESS CERTIFICATIONNIENIETAKTAKTAK
ADVISA MASTERPLANNIENIETAK/NIETAKTAK
BUSINESS MENTORINGNIENIENIE6 sesji/rok12 sesji/rok
ADVISA EXPONIENIENIETAKTAK
PERSONAL ADVISORBRAK GWARANCJIBRAK GWARANCJIBRAK GWARANCJISTAŁYSTAŁY
Sprawdź!Sprawdź! Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!